HAKKIMIZDA

Sağlam, Fonksiyonel, Problemsiz Mekanizmalar İçin
ERHUN METAL | MOBİLYA - KOLTUK MEKANİZMALARI'NA
hoşgeldiniz..

About us

2006 yılında faaliyete başlayan ERHUN A.Ş., 2012 yatırım planları kapsamında tamamen bağımsız bir organizasyona kavuştu ve ERHUN METAL MOBİLYA VE AKSESUARLARI SAN. VE TİC. A.Ş. ismi ile şirketleşti. İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’ndeki toplam 6 bin metrekarelik yeni fabrika sahasına taşınan ve mevcut üretimine çok daha geniş alanda ve modern tekniklerle devam eden firmamız, 2012 yılı için 1 milyon Euro tutarında yatırım gerçekleştirdi. ERHUN A.Ş olarak, önümüzdeki beş yıl içinde 5 milyon Euro ilave yatırım öngörüsü ile mobilya yan sanayide profesyonel bir çözüm ortağı olmayı amaçlıyor.

Kendi tasarladığımız ve ürettiğimiz patentli mekanizma sistemlerini büyük üreticilerle (Bellona, Doğtaş, İstikbal, Saloni, NDesign, Vanessa, Rendi, Yataş...) paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

ERHUN A.Ş. sektörün yenilenme , değişim ve tasarım gereksinimi karşılamak ve üstün tasarım kabiliyeti ile üreticilerimizin çözüm ortağı olmak için yola çıkmıştır. Koltuk ve oturma gruplarında akılcı tasarımın öncü firması olan ERHUN A.Ş.’nin ürettiği mekanizmalar Almanya’da yapılan testleri başarıyla geçmiş ve TÜV onaylı belgeleri almaya hak kazanmıştır.

ERHUN A.Ş şimdi başarılı faaliyet alanını daha da genişletmektedir. 2012 yılında öncelikle koltuk oturma gruplarında yatak ve konfor mekanizmaları tasarlamayı ardından da mobilyalar için dolap sürgü sistemleri ile masa açma mekanizmaları geliştirmeyi planlamaktadır. ERHUN A.Ş, salt üretici bir kimliğe sahip olmanın ötesinde işbirliği yaptığı firmalara Ar-Ge desteği sağlamak gibi bir misyonu da sahiplenmektedir. Uzun ömürlü, bozulmayan, akılcı tasarımının yanı sıra kalitesi ile öne çıkan mekanizma çözümleri üretilirken, modern bir güç birliği anlayışı ile Ar-Ge desteği sağlamak ERHUN A.Ş ’nin kuruluş felsefesinde yer almaktadır.

ERHUN METAL MOB. VE AKS. SAN. VE TİC. A.Ş. ERHUN METAL |MOBİLYA - KOLTUK MEKANİZMALARI

Fotoğraf Galerisi


TOP